Menu

Jakie kwiaty na przeprosiny?

27 kwietnia 2018 - Porady
Jakie kwiaty na przeprosiny?

Czasami dochodzi w naszym życiu do takich sytuacji, po których pragniemy kogoś przeprosić. Dobrym rozwiązanie będzie podarowanie bliskiej osobie pięknych kwiatów, które zmiękczą jej serce. Jakie kwiaty na przeprosiny? Czym warto się kierować podczas wyboru?

Klasyczne róże

Klasycznym wyborem w tym przypadku będą czerwone róże, które symbolizują także miłość do drugiej osoby. To doskonały pomysł na przeprosiny dla żony czy dziewczyny, która doceni ten tradycyjny gest. Okazały bukiet szybko trafi do serca wybranki i z pewnością jej się spodoba. Czasem najprostsze rozwiązania są w życiu najlepsze.

Kompozycje typu flowerbox

Kolejnym ciekawym pomysłem są eleganckie kompozycje flowerbox, które przyciągają wzrok i zachwycają prostotą. W kwiaciarni możemy zamówić takie kwiaty w efektownych pudełkach, dołączając do nich także bilecik z wyrazami miłości i chęcią przeprosin.

Tulipany i frezje

Tulipany to kwiaty, które lubi w zasadzie każdy z nas. Są delikatne i subtelne, bardzo ładnie zaprezentują się na stoliku w wazonie i zachwycą osobę obdarowaną.
Pięknymi kwiatami na przeprosiny są również frezje, które wyróżniają się oryginalnymi kolorami i wieloma kompozycjami, jakie można z nich stworzyć. Wielobarwne bukiety z frezji z pewnością będą dobrą opcją dla bliskiej osoby i wzbudzą zadowolenie.

Jeśli nie mamy pomysłu na konkretny bukiet z jednych kwiatów, możemy postawić na mieszane bukiety, które łączą wiele kolorów i rodzajów tych pięknych roślin. Florystka z pewnością doradzi nam, na jaki bukiet postawić w przypadku chęci wyrażenia skruchy i przeprosin. Kolorowy bukiet będzie bardzo miłym zaskoczeniem dla obdarowanej osoby. Można nawet stwierdzić, że jest to klasyczna forma wyrażania przeprosin, która jednak wciąż jest bardzo modna.